Dziś jest: Czwartek 04 czerwca 2020, imieniny: Karola i Franciszka

Niepokonani strażacy OSP Gogolewo

2009-06-05 13:22:56

          W dniu 23 maja na boisku sportowym w Dolicach, odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Wzięło w nich udział 16 drużyn z gmin: Dolice (2 drużyny), Stara Dąbrowa (3 drużyny), Stargard Szczeciński (6 drużyn), Marianowo (5 drużyn). Przybyłych gości oraz drużyny pożarnicze powitał Wojciech Szczepański Wójt Gminy Dolice. Po zbiórce Prezes Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Dolicach zgłosił Prezesowi Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP J. Wiaderskiemu gotowość drużyn do rozpoczęcia zawodów. Strażacy rywalizowali między sobą w dwóch konkurencjach: ćwiczenia bojowe i sztafeta pożarnicza 7x50 m z przeszkodami.
          Po zakończeniu zawodów komisja sędziowska, pracująca pod przewodnictwem Z. Borkowskiego, przygotowała zestawienie zbiorcze wyników, które następnie zostało odczytane. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy.
        
          Zestawienie wszystkich wyników w Międzygminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych:
 1. OSP Żarowo
 2. OSP Witkowo
 3. OSP Gogolewo
 4. OSP Stara Dąbrowa
 5. OSP Barzkowice
 6. OSP Sowno
 7. OSP Parlino
 8. OSP Sądów
 9. OSP Kolin
 10. OSP Sulino 
 11. OSP Marianowo
 12. OSP Nowa Dąbrowa
 13. OSP Pęzino
 14. OSP Wiechowo
 15. OSP GrzędzieOSP Dzwonowo

          Najwyżej spośród drużyn reprezentujących jednostki OSP Gminy Marianowo po raz kolejny sklasyfikowana znalazła drużyna reprezentująca strażaków z Gogolewa i Dalewa. Gratulujemy niezwyciężonym od wielu lat strażakom z OSP Gogolewo. Pech, defekt sprzętu i kontuzja jednego z zawodników spowodowały niskie lokaty pozostałych drużyn. Jacek Leszczyński, pechowy zawodnik OSP Marianowo, pomimo upadku z równoważni i kontuzji dobiegł go końca sztafety. Dziękujemy Ci Jacku i gratulujemy hartu ducha i sportowej zaciętości!

          Zgodnie z regulaminem Zawodów po dwie najlepsze strażackie drużyny z każdej z gmin będą rywalizowały w Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, które odbędą się 20 czerwca w Reptowie Gm. Kobylanka. W tym roku Gminę Marianowo będą reprezentowały drużyny OSP Gogolewo i OSP Sulino. Trzymamy kciuki i serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach kibiców z naszej gminy!
 Orange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Czerwiec 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia