Dziś jest: Poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja i Bogusza

Imprezy Gminne

2007-06-21 10:55:07

Promocja motorem rozwoju!
 

Pilotażowy Program Leader+ ma na celu wspomaganie rozwoju obszarów wiejskich, pobudzenie aktywności środowisk lokalnych i ich zaangażowanie w tworzenie oraz realizację lokalnych strategii rozwoju obszarów wiejskich.

To właśnie dzięki przystąpieniu to tego programu, Gmina Marianowo we współpracy z partnerskimi gminami: Chociwel, Stargard Szczeciński, Suchań w ramach Stowarzyszenia „WIR” pozyskała fundusze na organizację promujących poszczególne gminy imprez. A jak wiadomo m.in. dobra promocja jest w dzisiejszych czasach motorem rozwoju.

Biesiada w Koszewie, Chociwelska Wiosna czy Dni Suchania to imprezy, w których udział wzięła Gmina Marianowo. Do wspólnej promocji zaproszono również Koła Gospodyń Wiejskich z Sulina i Dzwonowa, które ustroiły barwnie namiot swoimi wyrobami,. Można też było podziwiać prace wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowe w Dzwonowie, tablicę upamiętniającą współpracę Gminy Marianowo z partnerską Gminą Mescherin z Niemiec, fotografie z ubiegłorocznej imprezy „Lato z Sydonią” oraz zapoznać się z ofertą dot. sprzedaży działek w naszej Gminie. Zaś na scenie na ludową nutę zabawiała gości Kapela „Retro” z Marianowa.

Wszystkie imprezy przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Organizatorzy zapewnili przybyłym mnóstwo atrakcji. Występy znanych gwiazd, kapel ludowych, konkursy i pokazy oraz imprezy towarzyszące przyciągnęły tłumy gości, którzy chętnie odwiedzali i podziwiali wystawę prezentującą Gminę Marianowo.

         Kolejną imprezą, która odbędzie się w dniach 30.06-01.07 2007 r. na boisku sportowym Szkoły Podstawowej w Marianowie, jest „Lato z Sydonią 2007”, na którą serdecznie zapraszamy!


                                                                                    Magdalena Sałata


Orange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Luty 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia