Dziś jest: Środa 26 lutego 2020, imieniny: Mirosława i Aleksandra

Złote Gody

2018-10-12 14:51:29

"Małżeństwo jest sakramentem tylko dla tych, którzy się kochają".
Oscar Wilde

W dniu 4 października 2018 r. w Domu Biesiadnym „Pod Kasztanowcem” w Wiechowie odbyła się podniosła i bardzo szczególna uroczystość, zorganizowana z okazji Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego trzech par małżeńskich z terenu Gminy Marianowo. W bieżącym roku Jubileusz ten obchodzili: Państwo Halina i Jan Bartkiewiczowie z Dzwonowa, Państwo Jan i Marianna Flejterscy z Dalewa oraz Państwo Krystyna i Leon Filipowscy z Marianowa. W uroczystości udział wzięli Pani Elżbieta Rink Wójt Gminy Marianowo, Pan Sławomir Możdżeń Zastępca Przewodniczącego i Pan Zenon Kulawiak Radny Rady Gminy Marianowo. Jubilatów, gości i władze gminy powitała Pani Małgorzata But Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Marianowie, która prowadząc ceremonię, złożyła Jubilatom wyrazy głębokiego szacunku i uznania za wytrwałość i małżeńską wierność, jednocześnie życząc Jubilatom, aby nadchodzące kolejne miesiące i lata wspólnego pożycia były nieustannie słoneczne, spędzane w miłości i życzliwości najbliższych i przyjaciół.

            Z tej szczególnej okazji, w dowód społecznego uznania za wytrwałość i zrozumienie istoty małżeństwa oraz pielęgnowanie i rozwijanie rodziny, Pani Elżbieta Rink Wójt Gminy udekorowała Jubilatów "Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Radni Rady Gminy Marianowo, biorący udział w ceremonii, wręczyli Jubilatom pamiątkowe dyplomy, kwiaty i drobne upominki. Po oficjalnej części uroczystości zaproszono wszystkich gości na poczęstunek. Tradycyjnie już był okazały tort i symboliczna lampka szampana, którą wzniesiono toast na cześć Jubilatów.

Małgorzata ButOrange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Luty 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia