Dziś jest: Środa 19 czerwca 2019, imieniny: Gerwazego i Protazego

Apel o powstrzymanie wandalizmu

2019-04-05 11:39:27

Przyszła piękna wiosna! Wraz ze słońcem, cieplejszymi dniami i budzącym się wszędzie pięknem przyrody, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dzwonowie, jak co roku, przeprowadzili wiosenne prace porządkowe i dekoracyjne przed budynkiem. Wysiłek, który w to włożyli, ma cieszyć zarówno uczestników, przedszkolaki i ich rodziców oraz ze względu na ogólną dostępność terenu, również mieszkańców Dzwonowa. Jest nam niezmiernie przykro, że ciężka praca osób z niepełnosprawnością została po raz kolejny zniszczona. Przyjeżdżając wczoraj rano do pracy zastaliśmy ogromny bałagan – porzucone butelki, śmieci, łupiny od słonecznika, niestety również w doniczkach z dopiero co zasadzonymi bratkami. Kolejny dzień to niestety powyrywane i pogniecione kwiaty. Wcześniej miało również miejsce niszczenie doniczek, ławek i innych umilających otoczenie rzeczy. Mimo wielu interwencji i monitoringu takie sytuacje powtarzają się niestety bardzo często. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Dzwonowa o zwracanie uwagi osobom, które zaśmiecają i dewastują teren warsztatu, jeśli zauważą takie zachowanie, tak byśmy mogli wszyscy cieszyć się pięknem nadchodzącej wiosny!

Zamieszczenie tego artykułu jest naszym apelem o uszanowanie ciężkiej pracy osób niepełnosprawnych! Jest również wyrazem naszej bezsilności wobec wandalizmu, który od dłuższego czasu ma miejsce w Dzwonowie!

Kierownictwo, pracownicy i uczestnicy WTZ DzwonowoOrange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Czerwiec 2019  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia