Dziś jest: Sobota 21 września 2019, imieniny: Hipolita i Mateusza

Dzień Dziecka w Dzwonowie

2019-06-11 09:34:23

W dniu 7 czerwca w miejscowości Dzwonowo Sołtys wraz z Radą Sołecką zorganizowali imprezę z okazji Dnia Dziecka, w której uczestniczyło około 70 dzieci. Odbyła się ona na placu zabaw w Dzwonowie. W programie było wiele atrakcji dla dzieci, min. przejażdżka wozem strażackim, pływanie motorówką po stawie, pokaz z piłką, pokaz wędkarstwa oraz pokaz ognia. Oprócz tego w programie przewidziano tematykę bezpiecznych wakacji. W związku z tym dzieci z ogniska TPD przygotowały plakaty z hasłami dotyczącymi bezpiecznych wakacji. W bibliotece pani bibliotekarka z dziećmi również przygotowała hasła, które dzieci drukowały. Zorganizowano akcję pod hasłem „Wakacyjne kamienie”, które dzieci malowały.

W imprezie uczestniczyli zaproszeni goście - radny Sejmiku Wojewódzkiego Marcin Przepióra, radna powiatu stargardzkiego Izabela Pacholik, przewodniczący Rady Gminy Marianowo Mateusz Ruciński, prezes koła wędkarskiego Kolejarz ze Stargardu Zbigniew Antoń, komendant powiatowy Społecznej Straży Rybackiej Mirosław Wątroba, ochotnicy straży pożarnej z Dzwonowa i mieszkańcy.

Dodatkowo dzieci korzystały z dmuchanego zamku. Dużą popularnością cieszył się kebab, który serwowano po raz pierwszy. Była też wata cukrowa, fontanna z czekolady, lody i słodycze oraz ciasto. Nie zabrakło też ogniska, na którym można było upiec kiełbaski.

Na koniec strażacy zafundowali pianę, która sprawiła dzieciom wiele radości.

Impreza była bardzo udana. Wsparło ją wiele osób. Sponsorami były nie tylko firmy, ale również mieszkańcy miejscowości, za co z całego serca dziękujemy.

< GALERIA ZDJĘĆ >Orange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Wrzesień 2019  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia