Dziś jest: Czwartek 23 stycznia 2020, imieniny: Ildefonsa i Rajmunda

XIV Igrzyska Lekkoatletyczne Osób Niepełnosprawnych - Dzwonowo 2019

2019-09-09 12:51:18

W dniu 5 września 2019 r. w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dzwonowie odbyły się XIV Integracyjne Igrzyska Lekkoatletyczne Osób Niepełnosprawnych - Dzwonowo 2019. WTZ w Dzwonowie gościł sportowców z województwa zachodniopomorskiego. Uczestnikami tegorocznej edycji byli: Warsztat Terapii Zajęciowej Szczecin – Płonia, Warsztat Terapii Zajęciowej w Stargardzie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Piaseczniku, Warsztat Terapii Zajęciowej w Łabuniu Wielkim, Środowiskowy Dom Samopomocy w Łobzie, Szkoła Podstawowa Specjalna w Stargardzie oraz oczywiście Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzwonowie.

Do WTZ w Dzwonowie przybyli także artyści plastycy, by wziąć udział w plenerze malarskim „Marzenia do spełnienia”. Igrzyska zaszczycili także swoją obecnością zaproszeni goście: Danuta Ankutowicz - Wójt Gminy Marianowo, Anna Gibas – Burmistrz Dobrzan, Sylwia Kalmus-Samsel – Wójt Gminy Stara Dąbrowa, Zarząd TRGM: Jan But - Prezes, Jolanta Zgadło - V-ce prezes, Anna Leszczyńska - skarbnik, Marek Bujak - sekretarz oraz przedstawicielka Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie - Eliza Rychlicka-Kolera. Wszyscy goście, po wysłuchaniu przyrzeczenia olimpijczyków, życzyli sportowcom wspaniałych wyników i osiągnięć sportowych.

V-ce prezes TRGM pani Jolanta Zygadło zwróciła się do sportowców: „Niech przyrzeczenia, które składacie przed rozpoczęciem zawodów pozostaną w Waszych sercach. Kierujcie się nimi przez cały czas trwania igrzysk. Naczelną regułą występów każdego z Was niech będzie gra fair play”. Ponieważ dopisała wspaniała pogoda, były również doskonałe warunki do rozgrywania konkurencji lekkoatletycznych, co wykorzystali wszyscy sportowcy, osiągając rekordowe rezultaty. Przed budynkiem WTZ w Dzwonowie na plenerze malarskim „Marzenia do spełnienia” powstały piękne prace.

XIV Igrzyska Lekkoatletyczne Dzwonowo 2019 zakończone zostały wielkim kręgiem przyjaźni.

< GALERIA ZDJĘĆ >Orange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Styczeń 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia