Dziś jest: Piątek 14 sierpnia 2020, imieniny: Alfreda i Euzebiusza

"Ekologiczny piknik rodzinny - powitanie jesieni" na plaży w Wiechowie

2019-11-04 13:53:21

Operacja dofinansowana ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 pn.: „Zagospodarowanie terenu plaży w Wiechowie wraz z budową pomostu”

W sobotę, 26 października 2019 r. w Wiechowie nad jeziorem, na terenie wybudowanego z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”  kompleksu rekreacyjnego, odbył się „Ekologiczny piknik rodzinny - powitanie jesieni". Na początku spotkania Pani Wójt Gminy Marianowo Danuta Ankutowicz, bardzo serdecznie przywitała  wszystkich przybyłych na piknik i życzyła udanego spotkania. W pikniku uczestniczyły również radne - Halina Miazek, Jolanta Bujak i Dorota Lisińska. W programie spotkania przewidziane były dwa konkursy, które przygotowała i przeprowadziła Anna Leszczyńska - Dyrektor Biblioteki Publicznej w Marianowie. Konkurs na najpiękniejszy jesienny bukiet „Dary jesieni”  wygrała Oliwia Słowińska. Natomiast konkurs przyrodniczo – ekologiczny był sprawdzianem wiedzy o podstawowych zasadach ekologicznych zachowań przyjaznych środowisku, o zagrożeniach, jakie niesie za sobą cywilizacja oraz z wiedzy o otaczającej nas przyrodzie. Liderem konkursu okazał się młody uczestnik z Wiechowa - Damian Nowak. Laureaci i uczestnicy konkursów otrzymali nagrody - sprzęt ogrodniczy. Sołtys Sołectwa Wiechowo Sylwia Wiechcińska wraz z KGW Wiechowo przygotowała, jak zawsze, słodki poczęstunek oraz kiełbaski z pieczonymi ziemniaczkami z ogniska, które bardzo smakowały wszystkim gościom pikniku. W klimat plenerowej imprezy wprowadziła  uczestników Kapela Ludowo Biesiadna „Retro” z Marianowa. Bardzo dziękujemy mieszkańcom wsi Wiechowo za przygotowanie spotkania.

< GALERIA ZDJĘĆ >Orange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Sierpień 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia