Dziś jest: Piątek 03 lipca 2020, imieniny: Jacka i Anatola

Komunikat

2020-05-08 11:42:08

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w związku z wprowadzoną możliwością otwarcia od 6 maja br. przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego, podjęłam decyzję o dalszym zawieszeniu zajęć w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Marianowie oraz filii w Dzwonowie do 24 maja br.

W obliczu zagrożenia powodowanego przez ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-COV-2, powyższa decyzja podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, ich rodziców oraz pracowników Szkoły Podstawowej w Marianowie.

Chcemy w pierwszej kolejności, aby nasze oddziały przedszkolne były jak najlepiej przygotowane do ponownego rozpoczęcia pracy, dając poczucie bezpieczeństwa najmłodszym i ich opiekunom. Na dzień dzisiejszy możliwości finansowe, techniczne, lokalowe i kadrowe naszych placówek są niewystarczające, aby w pełni zrealizować rekomendacje Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom oraz pracownikom szkoły. Przypominam także, że dla rodziców, którzy nie będą mogli posłać dziecka do oddziału przedszkolnego z powodu zamknięcia placówki, rząd zapowiada dalszą pomoc.

Niezależnie od powyższego, wspólnie z dyrektorem Szkoły Podstawowej w Marianowie dokonaliśmy analizy potrzeb w zakresie uruchomienia funkcjonowania oddziałów przedszkolnych, kierując do rodziców dzieci zapytanie, czy chcieliby posyłać swoje dzieci do oddziałów przedszkolnych.

Z uwagi na znikome zainteresowanie rodziców zapewnieniem opieki dla dzieci, nie ma potrzeby, w tym trudnym czasie, uruchamiać zajęć opiekuńczych w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Marianowie i filii w Dzwonowie.

Wójt Gminy Marianowo
/-/ Danuta AnkutowiczOrange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Lipiec 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia