Dziś jest: Niedziela 20 września 2020, imieniny: Filipiny i Eustachego

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021

2020-09-01 11:02:31

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

w dniu dzisiejszym rozpoczyna się nowy rok szkolny 2020/2021, kończący czas wakacyjnego odpoczynku. W związku z sytuacją epidemiczną, inauguracje roku szkolnego wyglądały zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Szkoły przygotowywały się do tego dnia opracowując stosowne zasady funkcjonowania, uwzględniające wytyczne reżimu sanitarnego, aby zadbać o bezpieczeństwo zarówno uczniów, jak i nauczycieli i pracowników. Jak co roku, dyrektorzy szkół zadbali o to, by uczniowie mieli jak najlepsze warunki do nauki, a nauczyciele do pracy. Zdając sobie sprawę z ogromu wykonanej pracy, chciałabym podziękować Państwu za trud włożony w przygotowanie obiektów oświatowych do rozpoczynającego się roku szkolnego. Jestem też świadoma niezwykle trudnych chwil, które towarzyszą młodym ludziom i ich rodzicom w przededniu pierwszego dzwonka szkolnego, i dlatego chciałabym zapewnić, że jako władze Gminy dokładamy wszelkich starań, by wspierać Państwa w nadchodzącym czasie.

Minione miesiące były dla nas wszystkich czasem bardzo trudnym. Musieliśmy bowiem odnaleźć w nowej rzeczywistości, do której dostosowaliśmy codzienne obowiązki. Mam nadzieję, że mimo panującej pandemii i związanych z nią obostrzeń byliście Państwo w stanie, w tym wakacyjnym okresie, zdobyć wiele nowych doświadczeń, przeżyć niezapomniane chwile, odwiedzić nowe miejsca, a przede wszystkim wypocząć oraz nabrać sił do dalszej pracy i nauki w nowym roku szkolnym. Ufam, że razem uda nam się przezwyciężyć ten trudny czas i już niedługo będziemy mogli znów cieszyć się normalnością.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 życzę Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom oświaty, Rodzicom i Wam, drodzy Uczniowie, wytrwałości w realizowaniu swoich postanowień, konsekwentnego dążenia do celu oraz ogromu pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Wszystkiego dobrego na nadchodzący czas.

                                                                                                          Wójt Gminy Marianowo
/-/ Danuta AnkutowiczOrange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Wrzesień 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia