Dziś jest: Środa 26 lutego 2020, imieniny: Mirosława i Aleksandra

Być kobietą, być kobietą…

2007-04-20 12:00:16

Już po raz drugi członkinie Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych „YES Sydonia” wspólnie świętowały „Dzień Kobiet”. I tym razem panie spotkały się w restauracji w Marianowie, gdzie Prezes Stowarzyszenia – Wiesława Przygoda powitała przybyłe członkinie, a następnie przybliżyła zgromadzonym poszczególne zagadnienia i sprawy bieżące dotyczące organizacji pracy Stowarzyszenia.

Aby spędzić ten wieczór w sposób przyjemny i pożyteczny zorganizowano dla pań szkolenie w zakresie „makijażu kobiet biznesu”. Zainteresowane panie mogły skorzystać z indywidualnych, fachowych porad dotyczących pielęgnacji skóry, a także wziąć udział w pokazie makijażu, jak również w loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Wszystkie członkinie otrzymały skromne podarunki z okazji swojego święta. Czas upływał w miłej i radosnej atmosferze, przepełniony rozmowami i wymianą doświadczeń w sferze biznesu.

To właśnie organizacja takich spotkań, przy okazji kobiecego święta to bardzo dobry sposób na wymianę spostrzeżeń, uwagi i dyskusję. To okazja do tego, aby zapomnieć o codziennej, szarej rzeczywistości i wyjść z domu, spotkać się w gronie swoich znajomych i dowartościować choć trochę siebie jako KOBIETĘ!

W spotkaniu wzięło udział 70 członkiń Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych „YES Sydonia”. Spotkanie zostało zorganizowane i sfinansowane w ramach realizacji projektu „FEM- Spotkania Kobiet Przedsiębiorczych w rejonie Morza Bałtyckiego”, którego partnerem jest Gmina Marianowo. Poza tym wszystkie panie, które wzięły udział w spotkaniu z okazji 8 marca, chciały serdecznie podziękować panom – sponsorom, a byli nimi: Kazimierz Stanisławski, Aleksander Jackowski oraz Roman Tuński.Orange Światłowód

System Rada

nasz kanał TV

Dzienniki ustaw

Monitor Polski


Obsługa techniczna
ALFA TV

BIP
eBOI
LCC
Rodzina 500 plus
e-mapa.net
geoportal
obywatel.gov.pl
informator
Fundusze Pomerania
Infolinia
Zielona Linia
praca.gov.pl
calapolskaczytadzieciom
Fundusze
BIP
POGADAJ
POGADAJ
Pomorski
eWrota Powiat Stargardzki
e - Wrota
Powiat Stargardzki
  Luty 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Kana RSS Pomoc RSS
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia