Urząd Gminy Marianowo

Relacja z I Forum Organizacji Pozarządowych w Powiecie Stargardzkim

Ocena 0/5

16 maja 2026 r. w Stargardzkim Centrum Kultury odbyło się I Forum Organizacji Pozarządowych w Powiecie Stargardzkim pn. „Ekonomia Społeczna – Ekonomia Dobra”. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli organizacji społecznych, samorządów, przedsiębiorstw społecznych oraz lokalnych liderów, stając się ważną przestrzenią do wymiany doświadczeń, dialogu i rozmów o współpracy na rzecz rozwoju lokalnych społeczności.

W gronie uczestników oraz panelistów znalazł się również Wójt Gminy Marianowo Mateusz Ruciński, który podczas panelu dyskusyjnego przedstawił doświadczenia samorządu w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podkreślił znaczenie aktywności społecznej i oddolnych inicjatyw w budowaniu silnej wspólnoty lokalnej.

Program forum obejmował zagadnienia związane m.in. z rozwojem wolontariatu, możliwościami wsparcia organizacji pozarządowych, ekonomią społeczną oraz rolą partnerstwa pomiędzy samorządem a sektorem społecznym. Spotkanie stworzyło przestrzeń do merytorycznej dyskusji, integracji środowisk oraz budowania relacji opartych na współpracy i wspólnym działaniu.

Galeria zdjęć

IMG_3761 IMG_3788 IMG_3799 IMG_3820 IMG_3850 IMG_3868 IMG_3885 IMG_3900 IMG_4032
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności