Raport o stanie Gminy Marianowo za rok 2025
Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 czerwca 2026 r. o godz. 7:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Marianowo przy ul. Mieszka I 1 odbędzie się XXIII sesja Rady Gminy Marianowo, podczas której rozpatrywany będzie „Raport o stanie Gminy Marianowo za rok 2025” oraz przeprowadzona zostanie debata nad tym Raportem.
Raport opracowany został na podstawie art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2026 r. poz. 662) i doręczony został Radzie Gminy Marianowo w dniu 22 maja 2026 r.
Raport obejmuje podsumowanie działalności Wójta Gminy Marianowo w roku 2025, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał Rady Gminy Marianowo.
W debacie nad Raportem o stanie Gminy Marianowo za rok 2025 zabierają (bez ograniczeń czasowych) głos radni oraz mogą zabierać głos mieszkańcy Gminy Marianowo.
Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad Raportem, zobowiązany jest złożyć do Przewodniczącego Rady Gminy Marianowo, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który została zwołana sesja Rady Gminy Marianowo, tj. do dnia 18 czerwca 2026 r. pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób.
Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania zgłoszenia przez Przewodniczącego Rady Gminy Marianowo.
Raport o stanie Gminy Marianowo za rok 2025
Formularz zgłoszenie do debaty nad raportem o stanie Gminy Marianowo za rok 2025


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!