Czwartek, 20 stycznia 2022
Imieniny: Fabian, Sebastian
pochmurno
-1°C
Powróć do: Zdrowie

Program "Otwórz się na pomoc"

"Otwórz się na pomoc z Gminą Marianowo” jest to projekt poświęcony problemowi uzależnienia dzieci od komputera i Internetu. Scenariusz filmu został opracowany we współpracy z doświadczoną psycholog i terapeutką Mają Pisarek.

To jak zakończy się historia Dominika, zależy od Ciebie. Zadaniem widza jest pokierowanie jego losem, jedne wybory przybliżą chłopca do rodziny, inne sprawią, że coraz bardziej zatopi się w świecie cyfrowego uzależnienia.

Również w projekcie przygotowano specjalne sekcje „Prawdziwe historie”, w które przedstawiają historię dzieci borykających się z problemami m.in. hejtu i przemocy w sieci, depresji, uzależnienia od alkoholu, a także cześć poświęconą problemowi zdrowia psychicznego rodziny w zamknięciu.

Zapraszamy również do zapoznania się poradnikiem "Pandemia", który zawiera informacje dotyczące radzenia sobie w trudnych czasach pandemii. W poradniku znajduje się również wykaz najważniejszych numerów telefonu oraz adresy placówek, z którymi najczęściej współpracuje Gmina Marianowo w walce z uzależnieniami. m.in. nadużywaniem alkoholu, narkotyków, dopalaczy czy substancji psychoaktywnych.

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!